Your cart

Your cart is empty

Project-Based Classes

Scarf or Tapestry

$160.00

Unit price
per 

Beanie Hat

$100.00

Unit price
per 

Dog Leash

$150.00

Unit price
per 

Pillow

$160.00

Unit price
per 

Bag

$180.00

Unit price
per 

BYO Rag Rug

$180.00

Unit price
per 

Circle/Frame Weaving

$200.00

Unit price
per 

Plushy Pal

$180.00

Unit price
per 

Bucket Hat

$250.00

Unit price
per 

Teddy Bear

$250.00

Unit price
per